1492-W10-BR
Allen-Bradley
1492-W IEC Terminal Block. Space-Saver Feed-Through Blocks. 10 mm (# 22 AWG. # 8 AWG). Single-circuit terminal block. Brown.
  • 12-month warranty
  • Express, worldwide shipping available
  • Worldwide shipping
  • No hassle returns policy
  • Secure payments
  • Foxmere is a Google 5-star company
  • Google 5-star company
Part Details
Manufacturer
Allen-Bradley
Part Number
1492-W10-BR
Description